Filtering by: hudba ve Fra

Marek Doubrava
May
16
8:00 PM20:00

Marek Doubrava

Marek Doubrava je hudební skladatel, bývalý kytarista skupiny Tata Bojs a také jeden z ústředních členů Skupina Hm..., se kterou mimo jiné zhudebnil mnoho básní českých i světových autorů. V Café Fra vystoupí s kytarou sólo. Zahraje věci které známe i poklady ze šuplíku.

Světlo: Ore Gone (Lunchmeat)

View Event →
Sifon
Apr
18
8:00 PM20:00

Sifon

Ondřej Anděra je tvůrce filmové a divadelní hudby, perkusista, rapper a producent, známý především jako hlas a tvář dnes již legendární skupiny W.W.W. Ve Fra se Anděra představí sólově pod pseudonymem Sifon s elektronickým live setem, rozšířeným o netradiční nebo exotické perkuse.

Světlo: Ore Gone (Lunchmeat)

View Event →
Pjoni
Mar
14
8:00 PM20:00

Pjoni

Slovenský hudebník a producent Jonatán Pastirčák patří k nejaktivnějším postavám současné elektronické scény - ať už zrovna vystupuje jako radikální beatmaker ISAMA ZING, experimentátor PJONI nebo ve spojení s Katarzií, Ľubomírem Burgerem či Ink Midgetem.

Ve svojí tvorbě pracuje především s dekonstrukcí beatové elektroniky, odkazující na aktuální klubové trendy, a precizním sound designem. V café Fra vystoupí Jonatán pod svým nejstarším pseudonymem Pjoni a svůj set doprovodí akustickým violoncellem.

Světlo: Ore Gone (Lunchmeat)

Kapacita omezena, 30 lístků, 100 Kč předprodej/150 Kč na místě, lístky jsou k mání přímo v café Fra.

View Event →